newsletter
Pl
De 
Zapytanie ofertowe nr 1/09/2017/ZK/KRKiK.WB - na świadczenie usług obejmujących przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń/kursów podnoszących kwalifikacje i kompetencje dla uczniów z Zespołu Szkół Nr 5 w Wałbrzychu PDF Drukuj Email

Fundacja "Krzyżowa" dla Porozumienia Europejskiego zaprasza do złożenia oferty na na świadczenie usług obejmujących przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń/kursów podnoszących kwalifikacje i kompetencje dla uczniów z Zespołu Szkół Nr 5 w Wałbrzychu.

Więcej…
 
Postępowanie na zakup sprzętu IT w ramach projektu „Rynek pracy coraz bliżej-dla uczniów szkół kształcenia zawodowego Powiatu Świdnickiego” PDF Drukuj Email

Fundacja "Krzyżowa" dla Porozumienia Europejskiego prowadzi postępowanie na zakup sprzętu IT w ramach projektu „Rynek pracy coraz bliżej-dla uczniów szkół kształcenia zawodowego Powiatu Świdnickiego”.

Więcej…
 
Zapytanie ofertowe nr 01/06/2017/KRKiK - postępowanie na organizację kursu prawa jazdy kat. "B". PDF Drukuj Email

Fundacja "Krzyżowa" dla Porozumienia Europejskiego prowadzi postępowanie na organizację kursu prawa jazdy kat. "B" dla 12 uczniów Technikum Nr 5 w ramach Zespołu Szkół Politechnicznych "Energetyk" w Wałbrzych realizowanego w ramach projektu pn. "Kompleksowy rozwój kompetencji i kwalifikacji zawodowych uczniów wałbrzyskich szkół w ramach dostosowania systemów kształcenia i szkolenia zawodowego dla potrzeb rynku pracy". Szczegółowe informacje pod nr tel. 604-590-742.
Więcej…
 
Postępowanie na ostawę wyposażenia pracowni fototechnicznej i budowlanej PDF Drukuj Email

Fundacja "Krzyżowa" dla Porozumienia Europejskiego prowadzi postępowanie na dostawę wyposażenia pracowni fototechnicznej i budowlanej w ramach projektu pn. „Klucz do zawodu – dostosowanie szkolenia zawodowego szkół Powiatu dzierżoniowskiego do potrzeb rynku pracy”
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 4