newsletter
Pl
De 
ZAPYTANIE OFERTOWE nr 1/11/ZK/KRKiK.WB/2017 PDF Drukuj Email

Zapytanie ofertowe nr 1/11/ZK/KRKiK.WB/2017 na usługę obejmującą przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń/kursów podnoszących kwalifikacje i kompetencje dla uczniów Zespołu Szkół Nr 7 Komisji Edukacji Narodowej w Wałbrzychu.

Więcej…
 
ZAPYTANIE OFERTOWE nr 1/10/2017/KdZ PDF Drukuj Email

Usługa obejmująca przygotowanie i przeprowadzenie kursów podnoszących kwalifikacje i kompetencje uczniów szkół Powiatu Dzierżoniowskiego - kurs stylizacji paznokci.
Więcej…
 
ZAPYTANIE OFERTOWE nr 1/10/ZK/KRKiK.WB/2017 PDF Drukuj Email

Zapytanie ofertowe nr 1/10/ZK/KRKiK.WB/2017, prowadzone w związku z realizacją projektu pn.: „Kompleksowy rozwój kompetencji i kwalifikacji zawodowych uczniów wałbrzyskich szkół w ramach dostosowania systemów kształcenia i szkolenia zawodowego do potrzeb rynku pracy”. Zapytanie obejmuje następującą usługę: przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń/kursów podnoszących kwalifikacje i kompetencje dla uczniów Zespołu Szkół Politechnicznych „Energetyk” w Wałbrzychu.

Więcej…
 
ZAPYTANIE OFERTOWE nr 3/09/2017/KdZ PDF Drukuj Email

Zapytanie ofertowe nr 3/09/2017/KdZ prowadzone w związku z realizacją projektu pn.: „Klucz do zawodu – dostosowanie szkolenia zawodowego szkół Powiatu dzierżoniowskiego do potrzeb rynku pracy”. Zamawiający zaprasza do złożenia oferty na: usługę obejmującą przygotowanie i przeprowadzenie kursów podnoszących kwalifikacje i kompetencje uczniów szkół Powiatu Dzierżoniowskiego.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 6